Nova Konfeksiyon

Hakkımızda

image33

Nova Konfeksiyon; 2018 yılında İzmir / Türkiye'de kurulmuş olup , imalat ve ihracat yapmakta olan bir firmadır. Deneyimli ekibimizle en son teknolojiye dayalı hızlı ve yüksek kapasiteli üretim, ihracat ve ithalat hizmetleri sunmaktayız. Nova Konfeksiyon yenilikçi yönü ile iç ve dış pazarda kaliteli üretim ve zamanında teslimat yapma vizyonuyla yoluna devam etmektedir.Değişik iklim ve yaşam koşullarında, teknolojinin tüm yeniliklerini kullanarak, insan sağlığını ön planda tutan, gün boyu rahatlık sağlayan giyim ürünlerini tüm aile fertleri için tasarlamak, üretmek ve pazarlamak misyonumuzdur.

Firmamız ; örme ,dokuma ve  şile bezi kumaşlardan her türlü ürünü üretmektedir.


Şile Bezi, el tezgahlarında pamuk ipliğinden dokunan %100 pamuklu tamamen Şile'ye özgü bir bezdir. 


Şile Bezi'nden çeşitli giysiler üretilmektedir. Vücut terini emme özelliğinden dolayı sağlıklı bir üründür. 

Şile Bezi ; rahat, hafif, ucuz, ter emici, sağlıklı ve doğal  bir giysi olma özelliğiyle çok kapsamlı kullanım alanına sahiptir.


Rahat giyim olarak adlandırılan ev giyim , spor giyim olmak üzere giyimin her türlüsünü üretiyoruz;

Şile bezi elbise , şile bezi bluzlar ,otantik elbiseler ,otantik bluzlar , plaj elbiseleri ,parça boyama ve yağ yıkama elbiseler bluzlar t-shirt, sweat shirt, polo gömlek, bluz, eşofman takım, ev giyimi, pijama ve gecelik.

Amacımız, hammadde tedarikinden sevkiyat denetimlerine kadar üretimin tüm adımlarını kontrol ederek müşterilerimizin siparişlerini sağlamaktır. Profesyonel yaklaşımımız, müşterinin ihtiyaçlarının ne olduğunun açık bir şekilde anlanması ve ürün geliştirmelerini koruma taahhüdü ile yönetilir.


Üretim birimlerinde müşteri isteklerini takip ediyoruz;

* Numunelerin hazırlanması.

* Müşterilerden toplanan sipariş formlarını kontrol etmek, eksik bilgileri tamamlamak.

* Üretim ve üretim öncesi numunelerin kontrolü ve danışmanlık.

* Son kontrol ve raporlama.

* Ulaşım ve lojistik.